شبکه های اجتماعی
Image result for aparat icon
 

بلاگ

instagram-followers

فالوور اینستاگرام، نکات کاربردی برای بهبود و توسعه برند شما

  |   راهکار شبکه اجتماعی

پیش از خرید فالوور در اینستاگرام بهتر است هدف شما از اینکار مشخص شود، برای مثال بعضی از برند های از شبکه های مجازی به عنوان باشگاه مشتریان خود استفاده می کنند و تعامل بالای کاربران برای پیج های این مجموعه ها اهمیت زیادی دارد، البته در این بین اهداف متفاوتی برای اشخاص مختلف وجود دارد و کسب درآمد از نمایش تبلیغات در صفحه اینستاگرام یا معرفی یک محصول یا خدمت برای افزایش فروش شرکت نیز می تواند بخشی از این موارد باشد.

موارد زیر به شما کمک می کند تا راه صحیح تر و مناسب برای برند خود را انتخاب کنید :

فالوورهای شما می بایست برند شما را بشناسند و با آن تعامل داشته باشند

اگر فالوور های شما به صورت ارگانیک افزایش پیدا کرده باشد حتما هرکدام از آنها بنا به شناختی که از برند شما دارند، صفحه اینستاگرام شما را دنبال می کنند. شاید بخشی از آنها قبلا مشتری شما بوده و به دلیل حس وفاداری به برند شما تمایل به دنبال کردن این صفحه در این رسانه اجتماعی را دارند و با این کار از جدیدترین محصولات یا خدمات شما، از طریق فالوو کردن صفحه برندتان در شبکه های اجتماعی مطلع می شوند.

افزایش فروش و توسعه برند شما مهم است، نه صرفا افزایش فالوور

مشتریانی که برند شما را می شناسند و تجربه خرید و استفاده از محصولات و خدمات شما را دارند و به خواست خودشان دنبال کننده پیج اینستاگرام شما شده اند و با لایک ها و کامنت های خود با پیج شما در ارتباط هستند، تاثیر اصلی را بر روی برند شما خواهند داشت. به همین منظور افزایش فالوور می بایست با برنامه و هدفمند و با روش کارشناسی صورت گیرد تا هم سو با چشم انداز شما توسعه یابد.

برای استفاده از خدمات مشاوره با ما در ارتباط باشید.